Nevšední atmosféra

Příjemné stylové prostředí

Pestrá paleta trendy drinků

Restaurace Klub Varta

Nevšední atmosféra, příjemné stylové prostředí, pochoutky inspirované latinskoamerickou kuchyní, originální servírování a rituály, pestrá paleta trendy drinků, přátelská obsluha nebo latino hudba - to jsou hlavní atributy, kterými chceme oslovit a potěšit všechny Vaše smysly a z obyčejné návštěvy restaurace tak vytvořit nevšední zážitek.

Pozvěte rodinu, manželku, manžela, přítelkyni, přítele, družku, druha, známé, kamarády, přátele nebo kolegy a přijďte nás navštívit - dobře se najíst, napít a pobavit.
Budeme se těšit

Kromě restaurační části o kapacitě až 100 míst a letní terasy pro 50 hostů, disponuje Klub Varta i dalšími prostory, malým a velkým sálem, které umožňují pořádání nejrůznějších privátních akcí - viz Komerční pronájem.

Upozorňujeme, že všechny prostory Klubu Varta, s výjimkou letní terasy, jsou nekuřácké!!!

Klub Varta - restaurant & lounge
Boloňská 310, 109 00 Praha 10