Kulturní a společenské akce

Hledáte místo pro svou akci? Uspořádejte ji u nás. Máme za sebou řadu povedených kulturních
i společenských akcí. Vyjdeme maximálně vstříc vašim požadavkům a možnostem.

Oslava narozenin

Narozeniny, na které jen tak nezapomenete? Vyberte si Klub Varta – místo, kde se budete vy i vaši přátelé cítit dobře, užijete si dobrou atmosféru  ať už při jídle nebo na tanečním parketu!

Travesti Show

22. března 2019 - pátek od 21,00 h

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky uvádí nový zábavný pořad - Sny ve Vegas

Známá travesti skupina v obsazení slečen Dolores, Cathrin, Stacey a Giny (v civilu však pánové Lukáš, Martin, Honza a Jirka) již tradičně přijíždí s novým pořadem, tentokrát pod názvem ,,Sny ve Vegas,,. Přijďte se přesvědčit o tom, že i když s námi život někdy dokáže pořádně zamávat, a ne vždy je úplně jednoduchý, na to abychom si splnili své sny není nikdy pozdě. I v pokročilém věku je dobré umět se odvázat, hodit starosti všedních dní za hlavu a jít za tím, o čem jste tak dlouho snili.

Jiřina celý život snila o tom, že se prosadí jako hvězda hudební show v Las Vegas. Místo toho ale pracuje jako uklízečka a svůj život věnovala dětem a manželovi, který ji na stará kolena opustil pro mladší milenku. Po šedesátce se už těžko prosadí, svůj žal zapíjí alkoholem a vzpomíná na to, jaká byla dřív. Dokáže se odprostit od stereotypu a jít za tím, o čem vždycky snila? Žijeme jednou, a nikdy není pozdě začít s tím, na co jste dříve neměli odvahu. Žijme teď a tady, žijme pro současnost a pro své sny.

Vstupenky (270,- Kč) pouze v předprodeji u obsluhy restaurace 602329795

Na stojáka